Masérské kurzy Vyškov, Králíky

Kurzy pod záštitou Rekvalifikačního a školícího střediska Zlín paní Renaty Bilavčíkové.


Kurz baňkování

Je prastará metoda pocházející z Číny. Pozitivní účinky baňkování jsou prokázány na pročištění krve, zlepšení krevního oběhu, dechového ústrojí, působí kladně na nervový systém. Baňkování má vliv i na složení krve - zvyšuje se počet červených a bílých krvinek a kyselé PH krve se mění na zásadité nebo neutrální, což odpovídá čištění krve. Z hlediska masáže je pak velmi významné odstranění bolesti a uvolnění ztuhlých svalů.

Účinky Baňkování:

Lektorka kurzu: Renata Brychová
Účastníci kurzu obdrží certifikát. Kurz je jednodenní. Cena 1.800,-Kč.


Kurz Havajské masáže

Je založená na rytmických pohybech, které vycházejí z posvátného tance Hula. Terapie je od pradávna používaná na Havajských ostrovech. Využívá nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Při práci je velice důležitý pohyb nohou, využívání váhy a těžiště těla.

Havajská masáž Lomi Lomi je terapie, která svými relaxačními a terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Je velmi intenzívní, příjemná a účinná, má hluboký relaxační účinek. Havajská masáž je právem nazývaná perlou mezi masážemi.

Účinky masáže:

Lektorka kurzu: Renata Brychová
Účastníci kurzu obdrží certifikát. Kurz je dvoudenní a naučíte se zde masáž celého těla touto technikou. Cena 2.500,-Kč.


Kurz Masáže lávovými kameny (Hot Stones)

Magic hot stones je terapie už od pradávna praktikována na Havajských ostrovech. Základy této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Masáž lávovými kameny dokáže navodit velmi příjemné pocity. Jde o teplo pravých lávových kamenů spojených s vůní esenciálního oleje a dotekem terapeuta. Teplo kamenů uvolňuje energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a uvolňuje zatuhlé svaly.

Účinky masáže:

Lektorka kurzu: Renata Brychová
Účastníci kurzu obdrží certifikát. Kurz je dvoudenní a naučíte se zde masáž celého těla. Cena 3.000,-Kč.


V případě zájmu se můžete přihlásit na tel.č. 607 663 350 nebo emailem masaze-renata@seznam.cz

Termíny kurzů se sjednávají po dohodě se zájemci.